Dětské trampolíny s ochrannou sítí

Nafukovací trampolínyna trhu jsou k dostání také nafukovací trampolíny určené pro malé děti. Jejich instalace je velice jednoduchá a navíc tyto trampolíny neobsahují žádné kovové části, proto jsou pro malé děti velmi vhodné. Takováto trampolína zpravidla obsahuje i nafukovací bočnice, aby byly děti v naprostém bezpečí.

Dětské zábavné trampolínyděti mají rády barevné a veselé věci. Tímto se také řídí někteří výrobci trampolín a své výrobky doplňují různými barevnými prvky a doplňky. Můžete tak svému dítku zakoupit trampolínu barevnou s ozdobnou bezpečnostní sítí.

Odežeňte děti od televize, pořiďte jim trampolínu! 

Jsou vaše děti znuděné? Jejich nejlepšími kamarády jsou hrdinové a padouši filmů a seriálů? Změňte to a dopřejte jim pohyb, pořiďte jim trampolínu! Dětské trampolíny ihned přitáhnou pozornost malých nezbedů, zajistí jim dostatek pohybu a zábavy. Trampolíny jsou skvělé nejen proti nudě a nicnedělání, dobře obstály i v boji proti dětské obezitě.

Jak vybrat dětskou trampolínu? 

Vybrat dětskou trampolínu není těžké, stačí následovat pár faktorů, které vám s výběrem pomohou. Dětská trampolína by měla být dostatečně velká (venkovní trampolíny nabízejí rozměr až 4 metry), nicméně i malá trampolína určená do interiéru (zpravidla s průměrem 100-140 cm) udělá z vašeho dítěte mistra v jumpingu. Dětská trampolína by měla být nanejvýš bezpečná, proto je doporučováno vybírat cenově dražší trampolíny, které nabízejí lepší kvalitu a delší životnost. Mezi bezpečnostní prvky trampolíny patří zejména sítě, které dosahují až 3 metry. Sítě brání vypadnutí dítěte ze skákací plochy. Vhodné je k trampolíně dokoupit i sítě do její spodní části, které zabraňují dětem a zvířatům vstup pod nebezpečnou skákací plochu. Nepostradatelný je i žebřík, který umožní přístup do trampolíny i z ní ven.

Trampolína ven nebo domů? 

Vybírat můžete trampolínu do interiéru, stejně tak jako na zahradu. Výhodou trampolín do interiéru je jejich menší rozměr. Ne vždy počasí přeje dětským radovánkám, díky rozměrově menší trampolíně si děti mohou zadovádět i doma. Dětské interiérové trampolíny mívají i možnost složení, stejně jako nabízejí madlo pro lepší balanc.

Venkovní trampolíny bývají poněkud rozměrnější. Zejména pokud máte velkou zahradu, doporučujeme vašim dětem pořídit opravdu velkou (v průměru až 4 metry) trampolínu, na které si mohou hrát s kamarády. U venkovní trampolíny je důležité zanechání volného prostoru kolem (alespoň 1 metr). K trampolíně lze dokoupit i krycí plachtu a další příslušenství, samozřejmostí jsou i náhradní díly.

Co dětem trampolína přinese? 

Trampolína bude novým mezníkem v dosavadních hrách vašich dětí. Výborné je, že zatímco vaše dítě skáče na trampolíně, aniž by to tušilo spaluje tuky a kalorie a zpevňuje celé své tělo. Víte, že skákání na trampolíně patří k jednomu z nejefektivnějších pohybů vůbec? Ano! Díky pružinám nedochází k poškozujícím otřesům kostí a kloubů. Existuje spousta cviků, které lze na trampolíně provádět – běhání, skákání ze strany na stranu, rotování, twistování, skákání snožmo a celá řada dalších cviků. V případě dětí však nedoporučujeme tlačit moc na pilu. Však je znáte! Nebaví je to, do čeho jsou nuceny. Proto je nechte, ať si najdou svůj vlastní styl. Vždyť ono samotné poskakování je tolik přínosné!

Na rozdíl od sledování televize, skákání na trampolíně posílí imunitu i kondici vašich dětí, ovlivní jejich kardiovaskulární a lymfatický systém a zatočí s přebytečnými kaloriemi. Tak se zdá, že je trampolína na rozdíl od filmových hrdinů mnohem reálnějším bojovníkem!

Podívejte se na aktuální slevy u dětských trampolín!